Gradinita Sf. Imparati Constantin si Elena - Sector 3

Gradinita de copii Sf. Imparati Constantin si Elena este una din primele gradinite particulare acreditate din Bucuresti. Gradinita de copii Sf Imparati Constantin si Elena - gradinita cu program prelungit - isi desfasoara activitatea intr-o locatie noua din sector 3, in zona Calea Calarasi. Gradinita particulara Sf. Imparati Constantin si Elena este o gradinita din sector 3 cu predare bilingva romana - engleza. In cadrul gradinitei de copii Sf Imparati Constantin si Elena programul educational oferit are la

OVERVIEW

The website gradinitadecopii.ro presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). There are two mass communication accounts owned by this website.

GRADINITADECOPII.RO TRAFFIC

The website gradinitadecopii.ro is seeing fluctuating quantities of traffic all round the year.
Traffic for gradinitadecopii.ro

Traffic ranking (by month) for gradinitadecopii.ro

Traffic ranking by day of the week for gradinitadecopii.ro

WHAT DOES GRADINITADECOPII.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gradinitadecopii.ro Mobile Screenshot of gradinitadecopii.ro Tablet Screenshot of gradinitadecopii.ro

GRADINITADECOPII.RO SERVER

I diagnosed that a single root page on gradinitadecopii.ro took seven hundred and eighty-seven milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider gradinitadecopii.ro not secure.
188.215.2.150

We diagnosed that this domain is using the LiteSpeed os.

Gradinita Sf. Imparati Constantin si Elena - Sector 3

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "Inscrieri incepand cu varsta de 2 ani." I viewed that the web page also stated " Gradinita deschisa tot timpul anului." They also said " Predare bilingva romana - engleza. Gradinita acreditata, acreditare A. Redare video online pentru parinti. Deruleaza mai jos pentru mai mult. 14 ani de experienta! Activi."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Gradinita de copii Just another WordPress.com weblog

O sărbătoare periculoasă pentru copii. Am observat că păsările t.

Gradinița Dreamland Grădiniţă şi şcoală primară

Gradinița Dreamland Grădiniţă şi şcoală primară. Tu ce îti doreai să ajungi. Descoperă lista noastră de activităti. Sa îi ajutam pe cei mici sa creasca mari! FasTracKids, programele educaționale. Ce vin în completarea orelor de grădiniță! Descoperă lumea prin metode alternative de învăţare. Asimilează informaţiile mult mai ușor și mult mai repede.

Gradinita sector 4 Bucuresti autorizata MEdC Gradinita Elite

Grădiniţa Elite are cabinet psihologic în cadrul căruia psihologul oferă consiliere educaţională, consiliere psihologică şi consiliere logopedică. Creşa Elite este printre puținele instituții educaționale din țară care oferă o programă educațională copiilor cu vârste cuprinse între 1 și 3 ani.

Gradinita Emerald Bucuresti After School Week-end - gradinita after school

Situată în cartierul Militari, locația Grădiniței Emerald a fost aleasă cu grijă, departe de praful și agitația orașului, într-o zonă civilizată, curată, unde copiii se vor bucura de o adevarată oază de liniște, verdeață și aer curat. Grădinița Emerald oferă copiilor, într-o clădire nouă, cu o.